top

Rozvody topení, kotelny, tepelné čerpadla

podlahové vytápění   Podlahové vytápění - ideální pro novostavby a rekonstrukce. Instalováním podlahového můžete ve vašem domě nebo bytě dosáhnout stavu, kterému říkáme tepelná pohoda. Je to stav, v němž máte doma ideální teplotní podmínky: není vám příliš teplo ani příliš zima a cítíte se příjemně, aniž byste se museli neustále oblékat nebo svlékat. Sálavý způsob vytápění, tedy rovnoměrné šíření teplého vzduchu z velké plochy, dokáže vytvořit a udržet teplenou pohodu v celém obytném prostoru.
 
kotel   Kondenzační kotle - u moderních kotlů bez kondenzace se teplota spalin pohybuje v rozsahu 120 až 180°C. Drahá energie tak bez užitku uniká komínem. Kondenzační kotle ji však dokážou zadržet a využít, což je výhoda, která Vám ušetří spoustu peněz. Účinnost kondenzačních kotlů je oproti moderním kotlům bez kondenzace až o 20 % vyšší. Oproti starším kotlům bez kondenzace Vám kondenzační technika přinese až 30 % úspory nákladů za teplo.
 
desková otopná tělesa   Desková otopná tělesa - jsou určena k montáži do otopných soustav ústředního vytápění budov s nejvyšším přípustným provozním přetlakem 1,0 MPa, ve kterých se používá jako teplonosná látka voda nebo vodní roztoky. Desková otopná tělesa jsou nabízena s prolysovanou nebo hladkou čelní plochou a to ve více jak dvaceti barevných odstínech.