top

Rozvody topení, kotelny, tepelné čerpadla

lisovačka   Měděné lisované potrubí - výrobky z mědi jsou odolné, spolehlivé, odolné proti vysokým teplotám, jsou nehořlavé odolné proti korozi. Způsob spojování měděných trubek lisovanáním nabízí snadnou instalaci a vysokou úroveň bezpečnosti, bez újmy na kvalitě a spolehlivosti. Pro stejný vnitřní průměr má měděná trubka menší vnější průměr ve srovnání s trubkou plastovou a proto se měděná trubka lépe zabudovává a zakrývá. Poskytuje to více možností k provedení estetického rozvodu.
 
ocel   Ocelové svařované potrubí - pro plynové instalace stále použitelný materiál, zejména vzhledem k jeho ceně a částečné i užitným vlastnostem, v porovnání s lisovanou mědí však ztrácí zejména v pracnosti, životnosti a esetickým požadavkům. Pro rekonstrukce a opravy je však použití ocelového potrubí na místě.
 
plynoměrná skríň   Plynoměrné skříně - obsahem každé domovní plynoměrné skříně je regulátor tlaku plynu, šroubení pro uchycení plynoměru a propojovací armatury. Veškeré prvky jsou ukotveny k pevnému nebo pojezdovému instalačnímu rámu. Kotvení jednotlivých prvků vyžaduje norma a snižuje možnost úniku plynu a poškození regulátoru a plynoměru případným pnutím.